CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL TÂRGU JIU
ORGANIGRAMĂ
DIRECTOR
Bălăeț Robert
Șef serviciu
Ilieș Dan Antoniu
Compartimentul Juridic și Resurse Umane
Bunea Irina Lavinia – Consilier Juridic
Compartimentul economico-financiar și administrativ
Vaida Mariana – Inspector de specialitate
Mihai Vâlceanu – Inspector de specialitate
Bistriceanu Dan Valentin – Magaziner
Compartimentul Organizare, Relații Publice, Imagine
Constantinescu Cristian – Consilier
SECȚIA HANDBAL
CSM TÂRGU JIU – LIGA FLORILOR
Andrieș Liviu – antrenor principal
Enache Andrei – antrenor secund
Albici Grigore – antrenor cu portarii
Tocaru Petre – maseur
Cîrciumaru Radu Filip – kinetoterapeut
Dobre Marcel – kinetoterapeut
Țichelea Gabriela-Manuela – Cercetător în educație fizică și sport
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL DE TINERET
Enache Andrei – antrenor principal
Albici Grigore – antrenor cu portarii
Florentin Stali – kinetoterapeut
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIOARE 3
Pagnejer Paula-Iuliana – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI 3
Popescu Valentin – antrenor
CSM TÂRGU JIU – COMPETIȚII JUNIORI 4
Radu Costel – antrenor J 4 masculin
SECȚIA BASCHET
CSM TÂRGU JIU – LIGA NAȚIONALĂ DE BASCHET MASCULIN
Kresimir Basic – antrenor principal
Alionescu Claudiu – antrenor secund
Gliga Alexandru – antrenor secund
Alin Drondoie – kinetoterapeut
Patrick Toma – kinetoterapeut
CSM TÂRGU JIU – LIGA 1
Roșu Adrian – antrenor principal
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U16 MASCULIN
Roșu Adrian – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U15 MASCULIN
Bratoloveanu Răzvan – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U14 MASCULIN
Popescu Carlos – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 MASCULIN
Popescu Toma – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U15 FEMININ
Răuț Ion-Laurențiu – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U13 FEMININ
Răuț Ion-Laurențiu – antrenor
SECȚIA FOTBAL
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U19
Poenaru Alin – antrenor
Popete Florin – antrenor
CSM TÂRGU JIU – CAMPIONATUL NAȚIONAL U17
Vintilescu Sorin – antrenor
CSM TÂRGU JIU – COMPETIȚII JUNIORI C
CSM Târgu Jiu – Juniori C – GRUPA 2009
Poenaru Alin – antrenor
Trofin Cătălin – antrenor
CSM Târgu Jiu2 – Juniori C – GRUPA 2010
Popete Florin – antrenor
Trofin Cătălin – antrenor
CSM TÂRGU JIU – COMPETIȚII JUNIORI D
CSM Târgu Jiu – Juniori D – GRUPA 2011
Găman Mario – antrenor
Staicu Dan Bobi – antrenor
CSM Târgu Jiu2 – Juniori D – GRUPA 2012
Găman Mario – antrenor
Staicu Dan Bobi – antrenor
CSM TÂRGU JIU – COMPETIȚII JUNIORI E
CSM Târgu Jiu – Juniori E – GRUPA 2013-2014
Popescu Adrian – antrenor
Vintilescu Sorin – antrenor
SECTIA ATLETISM
Bură Ion – antrenor
SECŢIA LUPTE LIBERE
Gorjanu Mădălin – antrenor seniori şi juniori
SECȚIA BOX
Gănănău Petrișor – antrenor seniori și juniori
Motorga Gheorghe Adrian – antrenor